Logo Multum Fermentum Koszyk

WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIA

Przygotowaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Jeżeli nadal macie wątpliwości dotyczące naszych zakwasów, dostawy lub płatności – piszcie śmiało na hej@multumfermentum.pl

ZAKWASY MULTUM FERMENTUM
Jak pić Multum Fermentum?

Pij najlepiej codziennie rano (na czczo na pół godziny przed śniadaniem). Zacznij od małej porcji, obserwuj jak reaguje Twój organizm i stopniowo zwiększaj dawkę do 250 ml dziennie. Pamiętaj: śmieszne bulgotanie w brzuchu po wypiciu zakwasu to całkiem naturalna sprawa. Ciesz się i pij na zdrowie – najlepiej w kieliszku do czerwonego wina!

Jak przechowywać zakwasy Multum Fermentum?

Zakwasy trzymaj w lodówce w temperaturze 2-8 °C. Po otwarciu wypij w ciągu 3 dni.

Jaki jest skład zakwasów Multum Fermentum?

Zakwas klasyczny zawiera wyłącznie wodę, buraki, czosnek, sól kamienną niejodowaną, czarny pieprz, ziele angielskie, liść laurowy.

Zakwas z imbirem zawiera wodę, buraki, imbir 4,27%, czosnek, sól kamienną niejodowaną, czarny pieprz, ziele angielskie, liść laurowy.

Zakwas z kurkumą ma w środku tylko wodę, buraki, sól kamienną niejodowaną, czosnek, kurkumę 0,93%, czarny pieprz, ziele angielskie, liść laurowy.

Zakwas z chilli zawiera wodę, buraki, sól kamienną niejodowaną, czosnek, chilli 0,11%, czarny pieprz, ziele angielskie, liść laurowy.

Zakwas z selerem i koprem włoskim ma w środku wodę, seler korzeniowy, koper włoski, czosnek, sól, ziele angielski, liść laurowy, czarny pieprz.

Abonament i płatności
Co to jest kuracja w abonamencie?

Kuracja w abonamencie to inaczej subskrypcja znana metoda odnawialnej usługi w wybranym przedziale czasowym.  Działamy tak jak Netlfix, Spotify czy prenumerata Twojej ulubionej gazety. Nasz abonament polega na tym, że raz w miesiącu wysyłamy do Ciebie 14 lub 28 butelek zakwasu w wybranych przez Ciebie smakach. Pierwszą paczkę wysyłamy od razu po opłaceniu zamówienia, a kolejne – za miesiąc. Jeśli np. pierwsze zamówienie złożysz 28 września, kolejne automatycznie odnowi się 28 października.  Tego dnia także pobierzemy opłatę za kolejny miesiąc.

Jak działa płatność za abonament/subskrypcje?

Płatności za abonament/subskrypcję realizujemy poprzez PayU. Za pierwszym razem zostawiasz dane swojej karty, a następne wpłaty za wybrany abonament pobierane są automatycznie. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Anulowanie subskrypcji - jak to zrobić?

W każdej chwili możesz anulować subskrypcję/abonament. Wystarczy, że zalogujesz się na swoim koncie https://multumfermentum.pl/moje-konto i w zakładce abonament anulujesz abonament.

DOSTAWA
Jak wysyłacie zakwasy Multum Fermentum?

Zakwasy wysyłamy w specjalnie zaprojektowanych bezpiecznych opakowaniach. Dostawy są realizowane przez kuriera InPost lub wysyłki do Paczkomatów. Zamówienia realizujemy na bieżąco, co oznacza, że Twoja paczka powinna do Ciebie dotrzeć w 1-2 dni robocze.